“עדין לא פרקנו את המזוודות, ואנחנו טרוטי עיניים מן הטיסה.

אבל דוקא עכשיו רצינו לומר תודה.

כן מהרגע הראשון ידענו שבחרנו טוב. נהנינו מאד מהקשב של אליעזר. תודה אליעזר!

במלון פגשנו את דורי. אין לנו מילים על תשומת הלב שקיבל כל אחד ואחד ממנו, כאילו הוא בן יחיד ממש! תודה דורי, מעריכים מאד את המסירות שלך!”

המלצות נוספות

תם חננאל יו"ר
תם חננאל יו"ר

““ ברצוני להביע את תודתי והערכתי לחברתכם עבור הטיול לוונגן שוויץ התארחנו אצלכם ב 21.6.16 עד 27.6.16 אין מילים לתאר את מה שחווינו היה מושלם מכל הבחינות , המלון היה במיקום מושלם מול הר היונגרפראו המושלג, האוכל היה מדהים, צוות העובדים עשה מעל ומעבר לתת לנו הרגשה של בית... ”

א. ל
א. ל

“אין מילים להודות על טיול מדהים לצפון איטליה
הדאגה לכל הפרטים הגדולים והקטנים”

נחמה ואליעזר יסלזון
נחמה ואליעזר יסלזון

“לכבוד צוות מלון פאלאס - וונגן שלום לאבי ולצוותו המופלא, לאחר שובנו לביתנו בירושלים, רצינו שוב להביע את ההוקרה ואת התודה העמוקים על החופשה הנפלאה שהענקתם לנו בשבוע החולף. מאור הפנים, טיב השרות, וההענקה ביד רחבה, כל אלה עשו לנו את חופשתנו המופלאה במלונכם.”

דוריס יתים
דוריס יתים

““ברצוני להודות לכם על הטיול הנפלא לשוויץ שהיה בתאריכים 4/7/16 -10/7/16 עם עובדי עיריית אשקלון. הטיול היה מהנה ויפה אנשי החברה שלכם חגית , אבי , טיפלו בנו יפה וקיבלו אותנו בסבר פנים יפה היו אדיבים וקשובים מאוד, האירוח היה מושלם אין מילים לתאר את ההרגשה הטובה שהייתה לנו שם בכל הימים ובמיוחד בשבת.””

ג. נ
ג. נ

“בתאריך 12/7/17 עד 19/7/17יצאנו אישי ואני לצפון איטליה עם חברת תור פלוס. מעבר לתכנון המסלול וארגון של כל הפרטים מסביב החל מהמלון, היחס ,האוכל העשיר . נפל בחלקנו לקבל הדרכה ממדריך מדהים  ”

ר.מ
ר.מ

“היינו השבת במלון רמדה ירושלים ומצאתי צורך להודות באופן פומבי לחברת תור פלוס על הפרוייקט הנהדר שהם הרימו בסוף השבוע הזה,
.הכל היה נהדר ומדובר על כ1000 אנשים ”

חיים מזעקי
חיים מזעקי

“ראשית ברצוני להודות לך ולכל הצוות של תור פלוס על חווית השרות בוילאר.היה מעולה מכל בחינה ומכל היבט.”

צור קשר Contact Us Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to Google+ Google+